بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره

یکی از سوالات پر تکرار مشتریان " بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش چه مدلیه؟" یا اینکه " آخرین مدل ماشین ظرفشویی بوش کدومه " در ادامه به  جواب این سوالها رو به صورت کامل می پردازیم.

جدیدترین ظرفشویی بوش کدوم مدله؟

کمپانی بوش ماشین ظرفشویی های خود را در سری های 4، 6 و 8 تقسیم کرده است. ماشین ظرفشویی های سری 4 دارای کیفیت عالی اما از لحاظ تکنولوژی و تعداد برنامه ها در حد معمولی می باشد دکمه های ماشین ظرفشویی سری 4 از نوع مکانیکی می باشد و هیچکدام از مدلهای ماشین ظرفشویی سری 4 بوش دکمه لمسی نیستند . ماشین ظرفشویی های بوش سری 6 دارای آپشن های پیشرفته تر و با دکمه های لمسی جلوی درب می باشد . ماشین ظرفشویی سری 8 دارای آپشنهای پیشرفته و تکنولوژی جدیدتری می باشد و تمام مدلهای ماشین ظرفشویی سری 8 دارای دکمه های لمسی از بالای درب میباشد.

آیا کیفیت شستشوی سری های ماشین ظرفشویی بوش فرق دارند؟

هیچکدام از سری های ماشین ظرفشویی بوش بی کیفیت نیستند و کیفیت شستشوهای متفاوتی ندارند. تفاوت سری ها فقط در ظاهر دستگاه ، آپشن ها و تعداد برنامه ها میباشد.


حال با توجه به توضیحات بالا برخی از بهترین مدلهای ماشین ظرفشویی بوش را معرفی می کنیم:

ماشین ظرفشویی بوش سری 4 مدل SMS46NW01B قطعات آلمان مونتاژ کشور ترکیه

مصرف انرژی این ماشین ظرفشویی بوش A++ می باشد میزان مصرف آب این دستگاه 10.4 لیتر می باشد. ظرفیت این دستگاه 13 نفره و شامل 4 سبد می باشد. (3+1 سبد قاشق چنگال). شامل 6 برنامه شستشو و 3 گزینه ویژه و کارآمد می باشد.

BOSCH DISHWASHER SMS46NW01B

SMS46NW01B


ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مدل SMS67TW02B قطعات آلمان ساخت آلمان

این ظرفشویی سری 6 دارای 2 رنگ سفید و استیل (مدل SMS67TI02) می باشد . دارای 4 سبد (3+1 سبد قاشق و چنگال) ، دارای تکنولوژی زئولیت (سنگ معدنی خشک کن)، دارای 6 برنامه شستشو و 5 گزینه ویژه شامل (MachineCare: مراقبت از دستگاه و اطلاعات کامل سلامتی دستگاه به صورت هوشمند HalfLoad: استفاده از نصف ظرفیت دستگاه VarioSpeed Plus‏: شستشو سریع Extra higiene: شسشتو بهداشتی و ضد میکروب ExtraDry:تمیزی و خشکی کامل ظروف پلاستیکی) می باشد. مصرف انرژی +++A و میزان مصرف آب این ظرفشویی فقط 7 لیتر می باشد. این ظرفشویی با توجه به امکانات و مصرف آب یکی از بهترین ماشین ظرفشویی های بوش می باشد. سبد های این مدل کاملا Fullfelexibel می باشد.

BOSCH DISHWASHER SMS67TW02B

sms67tw02b

BOSCH DISHWASHER SMS67TW02B

SMS67TW02B

BOSCH DISHWASHER SMS67TW02B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67TW02

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 مدل SMS88TI02M ساخت آلمان

این مدل دارای 8 برنامه شستشو می باشد. این دستگاه شامل سه سبد می باشد سبد بالایی سبد قاشق و چنگال و چاقو می باشد. 9.5 لیتر مصرف آب و جزو کامل ترین مدلهای ظرفشویی بوش می باشد.گارانتی این دستگاه 3 سال ضمانت بوش سرویس مهستان می باشد. نصب کلیه دستگاه ها توسط خود سرویسکار شرکت انجام میشود و هزینه نصب به عهده شرکت می باشد.

ظرفشویی بوش مدل 88ti02

sms88ti02m

ماشین ظرفشویی بوش جدیدماشین ظرفشویی بوش سری 8

sms88ti02m